کارگاه آموزشی  با حضور 180 نفر از داوطلبان حاضر در طرح خادم ،  روسای شعب و مسئولین آموزش 16 شعبه  در سالن جلسات جمعیت هلال احمر استان  برگزار شد .

 

 

به گزارش روابط عمومی هلال احمر استان گیلان

مهدی ولی پو مدیر عامل  جمعیت هلال احمر گیلان هدف از برگزاری این طرح را آمادگی بیشتر کارکنان و در داوطلبان در راستای اجرای مطلوب طرح خادم برای ورود به  چهارمین دوره از اجرای طرح و مراجعه حضوری داوطلبان به درب منازل عنوان کرد .

وی افزود : در این کارگاه نحوه مستند سازی طرح  خادم از دیدگاه مدیریت دانش ، بازنگری در نحوه محاسبه شاخص امادگی خانوار ( HDPI) ارایه گزارش مکتوب روسای شعب از برگزاری جلسه های توجیهی رهبران اجتماعات محلی و گروههای مرجع ، گزارش از مناطق تحت پوشش طرح خادم در شهرستان  بیان شد .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه داوطلبان طرح خادم سفیران هلال احمر در محله ، شهر و روستاها می باشند گفت : این طرح نیاز به آموزش به روز داوطلبان جهت حضور به درب منازل مردم بعنوان گروههای هدف می باشد که اطلاعات لازم توسط همین افراد آموزش دیده در اختیار آنان قرار می گیرد .

معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان گفت :   طرح ملی خادم با  شعار "هر خانواده یک آموزش دیده" می باشد و باتوجه با اینکه مخاطب پایگاه آموزش همگانی، عموم مردم هستند ،  هدف آن آماده سازی جامعه  در برابر مخاطرات و افزایش تاب آوری جامعه در حوادث است که  به بیش از 8 هزار و 600  خانوار در سطح استان ، آموزش داده می شود.

زهرا طورچیان  افزود: داوطلبان طرح خادم پس از ارزیابی میزان آمادگی خانوار بر اساس شاخص های معتبر و استاندارد به صورت ماهانه یکبار با مراجعه به درب منازل به صورت چهره به چهره به سرپرست خانوار  ارایه می کنند .

بر اساس طرح ملی خادم در 5 سال آینده تمامی خانوارهای گیلانی باید تحت آموزش این طرح قرار بگیرند و خانواده ها  می توانند آموزشهای امدادی را با مراجعه به پایگاه اینترنتی خادم http://khadem.ir    را فرا گیرند .اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود کاربران

آمار بازدید سایت

001441
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
429
0
429
0
429
0
1441
آی‌پی شما: 54.162.121.80
امروز: شنبه، 01 ارديبهشت 1397 - ساعت: 05:02:08
JoomShaper