مدیر عامل  جمعیت هلال احمر گیلان گفت : با توجه به جذب و ایجاد بستر آموزشی جوانان کمک به کاهش آسیب های اجتماعی یکی از برنامه های در دست اجرای جمعیت هلال احمر در 5 سال آینده می باشد .

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی هلال احمر استان گیلان

مهدی ولی پور مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به اجرای طرح پیمان افزود :  جمعیت هلال احمر  یک نهاد مردمی است که با جذب جوانان و علاقه مندان آموزشهای لازم را به آنان ارایه می دهد تا جامعه ای آماده با جوانانی با نشاط داشته باشیم .

وی با توجه به ایجاد بستر مناسب توسط هلال احمر با اجرای طرح های مختلف بیان کرد : جمعیت هلال احمر با برگزاری اردوهای آموزشی و فرهنگی ویژه جوانان علاقه مند زمینه را برای فعالیت های سالم آنان فراهم نموده که  یکی از برنامه های 5 ساله هلال احمر کمک به آسیب های اجتماعی با توجه به حضور جوانان در این نهاد بزرگ مردمی است .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت : در راستای اجرای این طرح 40 نفر از سر تیم های آموزش دیده عضو جوان با حضور در پارکها و اماکن عمومی   مباحث لازم در خصوص جلوگیری از اعتیاد  را به صورت چهره به چهره آموزش می دهند .

سرپرست جوانان جمعیت هلال احمر گیلان گفت : در راستای اجرای این طرح تمامی کارکنان جمعیت هلال احمر گیلان در یک دور ه آموزشی یک روزه " با عنوان محافظت از خود و خانواده در برابر روان گردان ها و مواد مخدر "شرکت می کنند .

امید عظیمیان افزود :  برگزاری کارگاه آموزشی تکمیلی ویژه سر تیم های عضو جوانان ، برگزاری مسابقه مقاله نویسی با عنوان نه به اعتیاد ، اجرای تست قند و فشار خون توسط اعضای حاضر در طرح ، ثبت نام از متقاضیان علاقه مند در سامانه عضویت جوانان جمعیت هلال احمر کشور ، از دیگر برنامه های این طرح در هفته اول تیر ماه می باشد که توسط معاونت جوانان جمعیت هلال احمر اجرا می شود .

 

 

ورود کاربران

آمار بازدید سایت

001435
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
423
0
423
0
423
0
1435
آی‌پی شما: 54.162.121.80
امروز: شنبه، 01 ارديبهشت 1397 - ساعت: 05:02:28
JoomShaper