با حضور مشاور جوان استاندار حکم دبیران کانونهای هلال احمر ابلاغ شد  
با حضور مشاور جوان استاندار حکم 65 تن از دبیران کانونهای روستایی، جوانان ، طلاب و دانشجویی  در راستای استراتژی 2020 وتربیت اعضای جوان جهت استفاده از توان و خلاقیت آنان در اجرای طرح های هلال احمر  ابلاغ شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان
مهدی ولی پوردر این گردهمایی با حضور دبیران کانونهای جمعیت هلال احمر برگزار شد : جمعیت هلال احمر یکی از سازمانهایی است که با جوانان به صورت مستقیم در ارتباط است و یکی از برنامه های  5 ساله جمعیت هلال احمر کمک به کاهش آسیب های اجتماعی  می باشد که با جذب اعضای علاقه مند و تربیت آنان امکان پذیر می باشد .
وی افزود : بر اساس پیش بینی های صورت گرفته آسیب های اجتماعی بیشتر از حوادث گریبانگیر جوامع و خانواده ها خواهد شد که بر این اساس هلال احمر نیز تلاش می کند تا با ایجاد بستر مناسب برای جوانان و برنامه های آموزشی و استفاده از آنان  در فعالیتهای گسترده این نهاد مردمی در کاهش آسیب های اجتماعی قدم بردارد .
خدمات داوطلبانه جمعیت هلال احمر همیشه راه گشا بوده است
فرشاد نوروز پور مشاور جوان  استاندار با حضور در این برنامه گفت :  تمام افرادی که با هلال احمر همکار ی دارند با ارایه خدمات داوطلبانه همیشه راه گشا بوده و در عین بی طرفی به جامعه خدمت می کنند .
مشاور جوان استاندار افزود : یکی از شاخصه ای دولت تدبیر و امید جوان گرایی و استفاده از افراد توانمند و جوان و استفاده از جوانان در پست های مدیریتی می باشد و خوشبختانه هلال احمر یکی از سازمانهایی است که با جذب جوانان در راستای تربیت و تقویت روحیه آنان گام بر می دارد .


وی با اشاره به انتساب جوان ترین استاندار کشور در گیلان بیان داشت : دولت با به کار گیری  نیروهای جوان و خوش فکر  در سطوح مدیریتی و اجرایی تلاش می کند تا از توان و ظرفیت بالای آنان در جهت رفع مشکلات و ارایه بهترین راهکاراها استفاده نماید .
نوروز پور بیان کرد : هلال احمر نامی آشنا و مجموعه ای مستقل و مردمی است که در عین بی طرفی و بی غرضی با جذب جوانان و تربیت آنان خدمات مطلوب و قابل توجه ایی  به جامعه ارایه می کند .
امید عظیمیان معاون جوانان جمعیت هلال احمر گیلان گفت : این حاشیه این نشست کارگاه علمی کاربردی پیشگیری از اعتیاد با حضور 40 تن از  سر گروههای طرح پیمان برگزار شد که این سرگروهها  هر کدام به 49 نفر از اعضای جوان آموزش داده و به همین ترتیب آموزشها گسترش می یابد.
وی افزود :  در پایان این برنامه  حکم 65 نفر از کانونهای روستایی ، جوان ، دانشجویی و طلاب برای شروع به فعالیت در خانه های هلال  که بعنوان هلال احمری کوچک در میان مردم است به آنان ابلاغ شد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود کاربران

آمار بازدید سایت

2099281
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
872
2229
3101
2078855
63795
70595
2099281
آی‌پی شما: 54.227.48.147
امروز: دوشنبه، 07 اسفند 1396 - ساعت: 03:12:07
JoomShaper