مدیر عامل هلال احمر گیلان از  علاقه مندان به فعالیت داوطلبانه در هلال احمرخواست تا با مراجعه به سایت   سازمان جوانان  در سامانه جامع عضویت ثبت نام کنند . 

 

 

به گزارش روابط عمومی هلال احمر گیلان

دکتر خصوصی با اشاره به  تحقق شعار هر خانواده یک امدادگر افزود : جمعیت گیلان  در حال حاضر بیش از 102 هزار عضو دارد که در سالهای گذشته با حضور در هلال احمر و ثبت نام در معاونت جوانان عضو داوطلب هلال احمر شدند که با برنامه ریزی بلند مدت هلال احمر این اعضاء نیاز به ساماندهی و برنامه ریزی های آموزشی جهت توانمند شدن و حضور در حوادث دارند  .

وی تصریح کرد: علاقه مندان به فعالیت در هلال احمر و همچنین  اعضای جوانی که قبلا عضو هلال احمر بوده و در این سامانه ثبت نام نکرده اند  می توانند  با مراجعه به سایت   gavananhelal.ir   در سامانه جامع عضویت سازمان جوانان  ثبت نام کنند . 

حضور بیش از 2 هزار عضو هلال احمر در دوره های امداد و کمکهای اولیه و مهارت داوطلبی

از آغاز سالجاری تاکنون بیش از 2  هزار و صدو هشتاد و دو نفر از اعضای جوان هلال احمر در سراسر استان در کلاسهای امداد و کمک های اولیه شرکت کردند .

دکتر خصوصی ثانی  مدیر عامل هلال احمر گیلان با اعلام این خبر گفت : با توجه به فعالیت هلال احمر در زمان حوادث و بلایا ، یکی از وظایف اصلی این نهاد مردمی جذب اعضا در سه حوزه جوانان ، داوطلبان و امداد و آموزش آنان جهت مقابله و آمادگی در برابر حوادث و سوانح می باشد و اعضای جذب شده سازمان ابتدا در دوره های آموزشی رایگان هلال احمر شرکت می کنند و پس از موفقیت در آزمونهای تئوری و عملی  در لباس امدادگر داوطلب در هلال احمر فعالیت می کنند .

وی افزود :  از ابتدای سال تاکنون 91 دوره آموزش در سراسر استان برگزار شد که 2182 نفر از اعضای فعال این سازمان در دوره ها حضور یافتند و  شهرستان فومن با 294 بیشترین شرکت کننده را در این دوره ها داشته است .

معاون جوانان هلال احمر گیلان گفت  : مباحث اولیه امدادی از قبیلارزیابی مصدوم ، احیای قلبی ریوی(cpr) ، بانداژ ، پانسمان ، خدمات اولیه داوطلبانه و کارهای گروهی در این دوره ها توسط مربیان برجسته استانی آموزش داده شد .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

ورود کاربران

آمار بازدید سایت

2019001
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
185
1459
4132
1998831
54110
71717
2019001
آی‌پی شما: 54.227.104.40
امروز: سه شنبه، 03 بهمن 1396 - ساعت: 03:11:48
JoomShaper